Be comfortable in your skin – this is a judgement free zone. Find out more!
Ubk-960x400

Win with U by Kotex® Maternity winners

  1. Draw 1
    1. K. Furtak, Craigmore, SA
    2. M. Blackwell, Neutral Bay, NSW
    3. D. Lackmayer, Merrimac, QLD
  2. Draw 2
    1. L. Morgan, Southport, QLD
    2. R. Allan, Navigators, VIC
    3. K. Niejalke, Mowbray, TAS
  3. Draw 3
    1. M. James, Collaroy Plateau, NSW
    2. S. Sawyers, Pacific Pines, QLD
    3. S. Irawan, Berwick, VIC
  4. Draw 4
    1. V. Mastroieni, Miranda, NSW
    2. C. Newman, Molendinar, QLD
    3. T. Brien, Rose Bay, NSW
  5. Draw 5
    1. C. Liquorish, Nudgee, QLD
    2. K. Neilan, Denistone East, NSW
    3. S. Hamilton, Chermside West, QLD
  6. Draw 6
    1. J. Cousin, Yeerongpilly, QLD
    2. K. Hill, Marleston, SA
    3. A. Carney, Avenell Heights, QLD
  7. Draw 7
    1. D. Duce, Huntingdale, WA
    2. J. Ley, Bargara, QLD
    3. K. Maloney, Baxter, VIC
  8. Draw 8
    1. J. Rutter, Ferny Grove, QLD
    2. J. Rimes, North Strathfield, NSW
    3. C. Thomas, Brunswick, VIC
  9. Draw 9
    1. K. Englart, Riverhills, QLD
    2. A. Murdoch, Manly, NSW
    3. C. Neal, Frenchville, QLD
  10. Draw 10
    1. J. Bruce, Warwick, QLD
    2. S. Ilyar, Lynbrook, VIC
    3. D. Chilcott, Varsity Lakes, QLD
  11. Draw 11
    1. J. Retalick, Leeton, NSW
    2. J. Luppi, Newport, VIC
    3. E. Jbara, Prospect, NSW
  12. Draw 12
    1. L. Pei, Blackburn South, VIC
    2. K. Bartz, Llandilo, NSW
    3. C. Puklowski, Doncaster East, VIC
  13. Draw 13
    1. L. Wickham, Oak Park, VIC
    2. C. Alexander, Higgins, ACT
    3. C. Liu, Mulgrave, VIC
  14. Draw 14
    1. C. Pathon, Semaphore Park, SA
    2. D. Siri, Como, WA
    3. M. Brown, Cranebrook, NSW
  15. Draw 15
    1. L. GS, Melbourne, VIC
    2. J. Aitchison, Edge Hill, QLD
    3. E. Berry, Wyndham Vale, VIC
  16. Draw 16
    1. C. Wright, Katoomba, NSW
    2. E. Howard, Indooroopilly, QLD
    3. C. McKechnie, Golden Square, VIC
  17. Draw 17
    1. D. Adams, Perth, WA
    2. S. Warner, Goolwa Beach, SA
    3. C. Aspiridis, Thornbury, VIC
  18. Draw 18
    1. J. Liddicoat, Enmore, NSW
    2. T. Oosthuizen, Griffin, QLD
    3. E. Bugg, Moorabbin, VIC
  19. Draw 19
    1. D. Ellis, Armidale, NSW
    2. B. Maher, Greensborough, VIC
    3. Y. Warren, Mortdale, NSW
  20. Draw 20
    1. R. Archer, Trafalgar, VIC
    2. M. Hood, Burleigh Heads, QLD
    3. N. Sekel, Maroubra, NSW
  21. Draw 21
    1. R. Gill, Macleod, VIC
    2. S. Bond, Willoughby, NSW
    3. T. Darrall, Redcliffe, WA
  22. Draw 22
    1. S. Cariss, Aberfeldie, VIC
    2. S. Quinn, Tapping, WA
    3. F. Dickson, Penshurst, NSW
  23. Draw 23
    1. S. Davis, Monash, ACT
    2. B. Tagg, Coochin Creek, QLD
    3. H. Cleal, Wamberal, NSW
  24. Draw 24
    1. A. Kirkham, Wodonga, VIC
    2. L. Kan, North Bondi, NSW
    3. T. Jones, Manjimup, WA
  25. Draw 25
    1. M. Peters, Gilston, QLD
    2. J. Briggs, Wanneroo, WA
    3. K. Griffith, Traralgon, VIC
  26. Draw 26
    1. J. Barclay, Mount Low, QLD
    2. K. Powell, Ascot Vale, VIC
    3. K. Wright, Millthorpe, NSW
  27. Draw 27
    1. K. Schultz, Mount Cotton, QLD
    2. S. Orley, Ormeau, QLD
    3. K. McHenry, Windsor, NSW
  28. Draw 28
    1. M. Chan, Salisbury, QLD
    2. K. Bowden, Calamvale, QLD
    3. L. Mason, Narre Warren South, VIC
  29. Draw 29
    1. J. Smith, Waterford West, QLD
    2. T. Draper, Bonnyrigg, NSW
    3. R. Farrell, Swanbourne, WA
  30. Draw 30
    1. T. Zhang, Wheelers Hill, VIC
    2. K. Joyce, Nowra, NSW
    3. A. Brewer, East Bendigo, VIC
  31. Draw 31
    1. J. Coulten, Port Melbourne, VIC
    2. D. Tjoa, Melbourne CBD, VIC
    3. H. Peters, Ryde, NSW
  32. Draw 32
    1. S. Jbara, Prospect, NSW
    2. M. Murphy-Vella, Wyndham Vale, VIC
    3. S. Dallwitz, Mount Martha, VIC
  33. Draw 33
    1. E. Greer, Port Willunga, SA
    2. S. Fear, Albion, VIC
    3. F. Appuhamy, Quakers Hill, NSW
  34. Draw 34
    1. E. Bracken, Lyndhurst, VIC
    2. T. Marshall, Hillside, VIC
    3. V. Joseph, Killara, NSW
  35. Draw 35
    1. C. Farrell, Winmalee, NSW
    2. R. Drummond, Ashmore, QLD
    3. L. Latham, Hillcrest, QLD
  36. Draw 36
    1. M. Elphick, Wodonga, VIC
    2. J. Hlavaty, Horsfield Bay, NSW
    3. S. McCracken, The Gap, QLD
  37. Draw 37
    1. H. Tan, Wakerley, QLD
    2. N. Ninaus, North Bondi, NSW
    3. M. Beuzeville, Parkes, NSW
  38. Draw 38
    1. A. Kassab, Bexley, NSW
    2. L. Kelly, Rippleside, VIC
    3. S. Nash, Newington, NSW
  39. Draw 39
    1. S. Pilgrim, Vasse, WA
    2. M. Cretikos, Naremburn, NSW
    3. T. Harris, Murrumba Downs, QLD
  40. Draw 40
    1. N. King, Rutherford, NSW
    2. E. Irgang, Wodonga, VIC
    3. L. Serfontein, Rockhampton, QLD
  41. Draw 41
    1. R. Singh, Beaumont Hills, NSW
    2. S. Ingall, Seaham, NSW
    3. M. Currie, Richmond, VIC
  42. Draw 42
    1. M. Chalmers, Marion, SA
    2. J. Fletcher, Eagleby, QLD
    3. T. Hammond, Cranbourne East, VIC
  43. Draw 43
    1. A. Dowd, Berwick, VIC
    2. A. Sherry, Aubin Grove, WA
    3. B. Mc Grath, Albany Creek, QLD
  44. Draw 44
    1. J. Gallagher, Annandale, QLD
    2. A. Macey, Naremburn, NSW
    3. A. Saward, Aspendale, VIC
  45. Draw 45
    1. R. Ingenhoff, Thirlmere, NSW
    2. K. Milton, Carlisle, WA
    3. K. Steel, Bray Park, QLD
  46. Draw 46
    1. M. Pickthorne, Morayfield, QLD
    2. A. Walsh, Glenfield, NSW
    3. S. Vernier, Keiraville, NSW
  47. Draw 47
    1. T. Bradley, Albany, WA
    2. T. Davy, Wyndham Vale, VIC
    3. L. Grieve, Lakemba, NSW
  48. Draw 48
    1. L. Gairen, Banksia Grove, WA
    2. P. Edwards, Bridgeman Downs, QLD
    3. M. Deveza, Manly Vale, NSW
  49. Draw 49
    1. R. Decini, Prahran
    2. B. Tylee, Doolandella, QLD
    3. W. Weerasinghe, Keysborough, VIC
  50. Draw 50
    1. M. Zeko, Bankstown, NSW
    2. N. Leslie. Rockingham, WA
    3. B. Monteith, Griffin, QLD
  51. Draw 51
    1. S. Rees, Jan Juc, VIC
    2. D. Hamon, Port Lincoln, SA
    3. S. Jaworski, Mitchelton, QLD
  52. Draw 52
    1. N. Monday, Cooma, NSW
    2. M. Mentiplay, Oxenford, QLD
    3. S. Jameel, Dandenong, VIC
  53. Draw 53
    1. L. Tay, The Gap, QLD
    2. K. Baird, Mount Evelyn, VIC
    3. T. Edinger-Reeve, Scarborough, WA
  54. Draw 54
    1. G. Ward, Ashmore, QLD
    2. M. Cornford, Bundaberg, QLD
    3. D. Phan, St Albans, VIC
  55. Draw 55
    1. Y. Chin, Riverwood, NSW
    2. R. Layfield, Lalor, VIC
    3. I. Tandiono, Hornsby, NSW
  56. Draw 56
    1. C. Miliatis, Concord, NSW
    2. C. Pearton, Rokeby, TAS
    3. K. Vulimaibau, Rooty Hill, NSW
  57. Draw 57
    1. K. Wilson, Taree, NSW
    2. N. Marton, Carindale, QLD
    3. S. Bracic, Ropes Crossing, NSW
  58. Draw 58
    1. L. Morrison, Malanda, QLD
    2. E. Hill, Claremont, TAS
    3. S. Denning, Ashmont, NSW
  59. Draw 59
    1. T. Toth, Wishart, QLD
    2. R. Crosswell, Thornlie, WA
    3. G. McCorkell, Essendon, VIC
  60. Draw 60
    1. R. Brown, Shailer Park, QLD
    2. N. Vickery, Tingha, NSW
    3. J. Toth, Wishart, QLD
  61. Draw 61
    1. R. Ryks, Portland, VIC
    2. M. Hyland, Tootgarook, VIC
    3. B. Tenni, Centennial Park, NSW
  62. Draw 62
    1. G. Martin, Capalaba, QLD
    2. S. Lee, Leopold, VIC
    3. T. Sanderson, Carina Heights, QLD
  63. Draw 63
    1. K. Darmody, Newtown, QLD
    2. D. Brazier, Melbourne, VIC
    3. J. Bird, Moggill, QLD
  64. Draw 64
    1. R. Romeo, Brunswick West, VIC
    2. S. Brand, Invermay, TAS
    3. J. Sercombe, Lindfield, NSW
  65. Draw 65
    1. A. Davis, Mount Annan, NSW
    2. N. Ralph, St Kilda, VIC
    3. E. Ball, Bentley Park, QLD
  66. Draw 66
    1. B. Brassac, Coorparoo, QLD
    2. L. Moran, Melton West, VIC
    3. C. Maguire, Rutherford, NSW
  67. Draw 67
    1. J. Tonkin, Byford, WA
    2. Y. Trist, Mitcham, VIC
    3. N. Xu, Oakleigh East, VIC
  68. Draw 68
    1. M. Martin, WALLERAWANG, NSW
    2. K. Hennessy, WAITARA, NSW
    3. N. Malik, CARINDALE, QLD
  69. Draw 69
    1. J. Cooper, Brisbane, QLD
    2. B. Whitcher, Kewarra Beach, QLD
    3. K. Eleftheriadis, Pennington, SA
  70. Draw 70
    1. K. Salter, Murrumbeena, VIC
  71. Draw 71
    1. B. Misiak, Raby, NSW
    2. J. Onell, Holloways Beach, QLD
    3. K. Harbutt, Bunbury, WA
  72. Draw 72
    1. A. Leslie, Horsham, VIC
    2. S. Wijaya, Maribyrnong, VIC
    3. A. Bennett, Kandanga, QLD
  73. Draw 73
    1. L. Gibson, Ivanhoe, VIC
    2. A. Weeding, Kawana, QLD
    3. F. Yen Chin, Wakerley, QLD
  74. Draw 74
    1. D. Estasy, Georges Hall, NSW
    2. L. Millington, North Booval, QLD
    3. M. Uppal, Hawthorn East, VIC
  75. Draw 75
    1. A. Livera, Berwick, VIC
    2. J. Cooper, Strathpine, QLD
    3. C. Ann, Montmorency, VIC
  76. Draw 76
    1. E. Auret, Ascot Vale, VIC
    2. E. Cooper, Duncraig, WA
    3. K. Cardamone, Keysborough, VIC
  77. Draw 77
    1. F. Chin, Wavery, QLD
    2. J. Noort, Blakeview, SA
    3. J. Carr, Humpty Doo, NT

This promotion has ended. Learn more.